نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فراخون جشنواره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه کشوری سال 1400

فراخون جشنواره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه کشوری سال 1400


 

آئین نامه دانشجوی نمونه

شیوه نامه دانشجوی نمونه

 

 

با توجه به فراخوان بیست و نهمین و سی امین جشنواره دانشجوی نمونه بر اساس بخشنامه شماره ۸۶۴۸۴/۴ مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از کلیه دانشجویان واجد شرایط دعوت می شود ضمن مطالعه دقیق آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه، نسبت به ثبت نام و شرکت در جشنواره از طریق مراجعه به سامانه ثبت نام به آدرس https://portal.saorg.ir اقدام نمایند.       

                                                              

 

 

بسمه تعالی

 

فراخون جشنواره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه کشوری سال 1400

به اطلاع دانشجویان ارجمند می‌رساند حسب آیین نامه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و با توجه به نکات ذیل انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، صورت می‌گیرد. نفرات اول هر مقطع جهت ارزیابی و انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به وزارت متبوع معرفی خواهند شد.

شرایط عمومی انتخاب دانشجوی نمونه

 1. حداقل معدل کل دانشجویان مقطع کارشناسی 16، مقطع کارشناسی ارشد 17 و دکترای تخصصی (PHD) 17 تعیین شده است. دانشجویان در مقطع کارشناسی پس از چهار نیم سال، مقطع کارشناسی ارشد پس از دو نیمسال و دکترای تخصصی(PHD) پس از آزمون جامع می‌توانند در جشنواره شرکت نمایند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری بدون احتساب نمره پایان نامه باید حدنصاب معدل کل را احراز نمایند. همچنین سن داوطلبان نباید بیش از 40 سال باشد.
 2. کسب شرط حداقل معدل برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در یک مقطع پیشین نیز( برای مثال مقطع کارشناسی برای دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد یا مقطع کارشناس ارشد برای مقطع دکتری) الزامی است.
 3. نداشتن سابقه سنواتی برای شرکت در فراخوان به عنوان شرط ورود الزامی است.( کارشناسی 8 نیم سال، ارشد ناپیوسته 4 نیم سال و دکتری تخصصی (PHD) 8 نیم سال).
 4. هر دانشجو در هر مقطع یک بار میتواند به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شود.
 5. داشتن حداقل معدل کل و کسب حداقل امتیاز از بخش‌های پژوهشی، فرهنگی-اجتماعی برای شرکت در این رقابت الزامی است.
 6. دانشجویان دارای سابقه محکومیت در شورای انضباطی دانشگاه و یا مراجع قانونی ذیربط امکان شرکت در این رقابت را ندارند.
 7. ارائه تاییدیه برای کلیه فعالیت‌های علمی-پژوهشی و فرهنگی ضروری است و صرفا فعالیت‌های صورت گرفته در مقطع فعلی دانشجو ملاک محاسبه و امتیاز می‌باشد.
 8. ارایه مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاونت پژوهشی فناوری برای کلیه کتاب‌های تالیفی، ترجمه و گردآوری ضروری است.
 9. مدارک دانشجویان بر حسب گروه تخصصی و مقطع مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
 10. دانشجویان لازم است در هر بخش پژوهشی، فرهنگی حداقل امتیازات را بطور جداگانه اخذ نمایند.
 11. متقاضیان در صورت کسب حداقل 70 امتیاز برای دانشجویان مقطع دکتری، 65 امتیاز کارشناسی ارشد و 64 امتیاز کارشناسی می‌توانند به مرحله کشوری راه یابند.
 12. دانشجویانی که پس از فراخوان جشنواره فارغ التحصیل می‌شوند درصورت نداشتن سنوات تحصیلی می‌توانند در اولین فراخوان سال آینده در همان گروه-مقطع شرکت نمایند.

شروع ثبتنام:

دانشجویان می توانند از 20/09/1400 لغایت 30/09/1400 با مراجعه به

سامانهhttp:portal.saorg.ir نسبت به ثبت‌نام در جشنواره اقدام نمایند.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 058-32258865 دانشگاه

داخلی 145 سرکار خانم صابر و 146 سرکار خانم محمدی تماس حاصل نمایند.

 

معاونت دانشجویی دانشگاه کوثر بجنورد( ویژه خواهران)